نگاهی بر آخرین عملکرد معین اقتصادی شهرستان منوجان

مهندس تیمور منصوری معاون توسعه و مهندسی گهرزمین با اشاره به فعالیت های گسترده این شرکت در منوجان عنوان کرد:
 
با توجه به اینکه شرکت گهرزمین بعنوان معین اقتصاد مقاومتی شهرستان منوجان است، در بخش منابع طبیعی و احیای سفره آب دشت منوجان ۹۰ هکتار جنگل کاری صورت گرفته است که حدود ۲۰۰ هکتار دیگر در حال اجرا می باشد.
معاون توسعه و مهندسی گهرزمین در ادامه عنوان کرد: در بخش زیرساخت های شهرستان منوجان مطالعات پهنه های معدنی در وسعت ۴ هزار کیلومتر مربع فاز یک انجام شده است که فاز تکمیلی آن در دست اجرا می باشد.
وی با اشاره به اینکه بعضی روستاها از تراکم دامی بالاتری برخوردارند افزود: مطالعات راه اندازی واحدهای بیوگاز توسط دانشگاه صنعتی شریف انجام شده است که برق مورد نیاز سیستم سرمایشی را تامین می نماید.
مهندس منصوری صنایع دستی منوجان را از هنرهای بسیار خوب و ماندگار این شهرستان اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از یکصد عدد تابلو فرش و رومبلی توسط بانوان هنرمند منوجان آماده شده است. وی همچنین اظهار داشت: در مجموع، ۲۰۰ دستگاه دار قالی در حال کار می باشد که تا کنون بیش از ۱۰ درصد از این فرشها آماده شده است.
معاون توسعه و مهندسی گهرزمین با اشاره به فعالیت های قابل تحسین بافندگان منوجانی گفت: تا کنون بیش از پنج هزار عدد شال زنانه توسط بافندگان تولید شده است که این میزان قابل تحسین می باشد. وی در ادامه گفت:
نمایشگاه صنایع دستی منوجان در شهرهای کرمان، سیرجان و همچنین به طور دائمی در منوجان آغاز شده است.
مهندس منصوری با اشاره به فعالیتهای فرهنگی و گردشگری گهرزمین در منوجان عنوان کرد: 
آبشار بخش گردشگری این شهرستان راه‌اندازی شده است همچنین در ایام نوروزی مراسم جشن و شادی با مدیریت صدا هر شب در محل گردشگری منوجان برگزار شد.

ورود به سایت

گهرزمین

دفتر مرکزی : تهران - بلوار آفریقا - بلوار آرش غربی - شماره 12 
کدپستی:1917744531
تلفن:57623-021
فکس:88664033-021
کارخانه : سیرجان - کیلومتر 50 جاده شیراز 
صندوق پستی:571-78185 
تلفن:41526000-034
فکس:41526999-034

خبرنامه (رونوشت)

برای اطلاع از آخرین خبرها و بروز رسانی ها
آدرس ایمیل خود را در خبرنامه ی سایت ثبت نمایید .