آویژه صنعت در سال 1375 تاسيس و در همان سال فعالیت صنعتی و بازرگانی خود را با تولید انواع رگولاتور فشار قوی شروع نمود .این کارخانه از سال 1379 ظرفیت و تنوع محصولات خود را با تولید رگولاتورهای فشار ضعیف و قابل تنظیم افزایش داد و از سال 1384 نیز به تولید شیرکنترل بخاریهای گازسوز پرداخت . کلیه محصولات آویژه صنعت طبق استاندارد ایران (که از استانداردهای اروپایی اقتباس شده است)تولید می گردد. اهداف و سیاست های کلان این واحد صنعتی رضایتمندی مشتریان و حفظ محیط زیست میباشد.دسترسی به هرگونه منافعی بدون تحقق اهداف فوق الذکر معنی و مفهومی نخواهد داشت .همچنین معتقدیم که رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده بدون ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت و اثر بخشی فرآیندهای مختلف امکان پذیر نخواهد بود . در این راستا آویژه صنعت از سال 1385 نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 اقدام نموده و نهايتاً به اخذ گواهينامه مربوطه از شركت TϋV Rheinland آلمان نايل گرديد. در پي سياستهاي صادرات و موفقيت در صدور محصول به كشورهاي همسايه و افريقايي، اين شركت در شرف اخذ گواهينامه CE براي صادرات به اروپا ميباشد.

شركت مهندس فكور صنعت تهران با سه دهه فعالیت درخشان و هدفمند در مسير توسعه و تكميل صنايع بالا دستي و پايين دستي زنجيره ارزش آهن و فولاد، نقش بسزایی را در تحقق تولید فولاد خام به ميزان 55 ميليون تن در افق سال 1404، از طریق انتقال دانش فني و بومي سازي علوم روز دنيا ايفا نموده است.

 اين شركت پس از تاسيس در سال 1372 با بهره گيري از دانش روز در حوزه مدیریت و ضمن بكارگيري ابزارهای تخصصی و از سويي اعتقاد راسخ به توسعه مبتني بر تحقيق و يادگيري مستمر، به كسب تجاربي ارزنده و سوابق فاخر نائل آمده است و به اين سبب پيشتازي در عرصه رقابت را در صنايع حوزه فعاليت، از آن خود نموده است.

تصمیم گیری با مباني صحيح و عملکرد مبتني بر اصول و جهت گيري استراتژيك سازمان ، بستر مناسبي را جهت تحقق ماموريت شركت ، همراستا با ارزشهاي سازماني مهيا ساخته و منتج به ايجاد ارزش افزوده وارتقاء نام تجاری شرکت فکور صنعت تهران گرديده است و در نهايت عزم ما را به توسعه فعاليت فراسوي مرزهاي كشور و در عرصه هاي بين المللي جزم نموده است.

به اشتراک گذاری ارزش همکاری در بازار سرمایه و آموزش مدیران شركت در سطوح جهانی آغازگر فصل جدیدی، در تعمیم و توسعه کار و مشاركت شركت هاي بزرگ صنعتی دنیا بودهو زمينه همكاري موثر در طراحی و اجرای کارخانه های صنعتی در ایران و ساير کشور ها را فراهم نموده است.

شركت فکور صنعت تهران، در مشارکت بین المللی باشركتهاي خارجي معتبر و صاحب فناوري از يكسوو با ایجاد بستر همکاری بين متخصصان شرکت و اساتید و خبرگان دانشگاه‌ های معتبر ایراني و خارجي از سوي ديگر اهدافي را در زمينه هاي بهبود عملکرد ، افزايش بهره‌ وری ، حفاظت از محيط زيست و صرفه جويي در مصرف انرژي ، در روند توسعه شركت تعيين نموده است.

 

پژوهشکده و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی و متالوژی شركت مهندسي فكور صنعت تهران كه جزو برجسته ترین مراکز تحقیقاتی حوزه صنايع سنگ آهن، مس و فولاد در خاورمیانه به شمار مي آيد،از امكانات و تجهيزات پيشرفته و نيروهاي نخبه و خلاق برخوردار بوده و به عنوان يك مركز منحصر به فرد در داخل كشور ، اجراي فرآيند تحقيق و توسعه شركت را تسريع و تسهيل مي نمايد. ارائه و پذيرش مقالات تحقيقاتي فراوان در كنفرانس هاي بزرگ بين الملل توسط محققين اين مركز گواه اين مدعا مي باشد.

 

اعطای پروانه پژوهش و ساير گواهينامه هاي داخلي و بين المللي از سوی سازمانها ، موسسات و ارگانهاي ذيربط مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان برنامه و بودجه، سازمان مديريت صنعتي و موسسه NORDTUV ، در زمینه هاي طراحی، احداث، اجرا و بهره برداری کارخانجات فرآوری مواد معدنی، کنسانتره سنگ آهن، گندله سازی، فولاد سازی و كارخانجات فرآوري و ذوب مس و آلومينيوم، فكور صنعت را به یکی از برترین شرکت های مهندسی و اجرايي قادر به انجام پروژه هاي صنعتي و معدني بصورتE, EC, PC, EPC,EPCF مبدل ساخته است.

 

شركت مهندسي فكور صنعت تهران با اتكاء به منابع انساني با تجربه و كار آزموده و تجارب ارزشمند گذشته با تبديل شدن به يك پيمانكار عمومي تخصصي ، و با مشاركت و همكاري شركتهاي داخلي و خارجي در قالب مشاركتهاي مختلف هم اكنون قابليت انجام بسياري از پروژه هاي بزرگ صنعتي و معدني كشور را با اتكاء به توان داخلي امكان پذير ساخته است. 

انجام موفق هر پروژه ای، خصوصا با تکنولوژی برتر، نیاز به دانش فنی روز، نیروی انسانی متخصص و مهم تر از همه سیستم کارآمد دارد.در دنیای معاصر مدیریت پروژه با صرف دقت زیاد، آموزش مداوم و دانش و تجربیات مرتبط امکان پذیر می گردد. و این همه موجب تضمین موفقیت کار و مطابقت دستاوردها با انتظارات در حداقل زمان ممکن می باشد. از سوی دیگرپارامترهای سرعت، هزینه و کیفیت همواره به آسانی در کنار هم نمی نشینند. از این رو حضور یک سازمان حرفه ای در کنار سایر ذینفعان، برای بدست آوردن مناسب ترین نتیجه /دستاورد ضروری است.

شرکت مهندسی برسو به عنوان مشاور پروژه‌های صنعتی تجربه موفق اجرای پروژه‌های مختلف را دارد و توانسته است اعتماد و قبول همکاری شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی را در اجرای پروژه‌ها کسب نماید. انجام متعهدانه و کارشناسانه، دقت همراه با سرعت، امانتداری و صحت در اجرای کار، رویکرد سیستمی و تأکید بر کنترل کیفیت، خط مشی اساسی فعالیت‌های شرکت است.

تاريخچه

شرکت مهندسی برسو به عنوان مشاور پروژه های صنعتی در سال 1372 تأسیس شد و در حال حاضر به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های مهندسین مشاور معتبر طرحها و پروژه های زیربنایی صنعتی کشور مطرح می باشد.دو ساختمان مرکزی ستادی در تهران و شعبات و دفاتری درشهرهای کشور دارد و در مجموع با همکاری حدود 250نفر سرمایههای انسانی متخصص و با تجربه، شرکت توانسته است نقش موثری در تحقق اهداف طرح ها و پروژه های زیربنایی صنعتی کشور ایفا نماید. ما از مراحل آغازین طرح ها و پروژه ها تامراحل پایانی آنها و همچنین در دوران بهره برداری در کنار کارفرمایان و مشتریان خود قرار گرفته و آنان را یاری می نماییم.

شرکت آرمان گهر سیرجان از شرکت های وابسته هلدینگ جهاد نصر کرمان می باشد
که با در اختیار داشتن 2342 نفر پرسنل فنی و بیش از 543 دستگاه ماشین آلات سنگین و تخصصی
در حال فعالیت در رشته های کاوش های زمینی – آب – راه و ترابری و … می باشد.
اهم پروژه ها
• پروژه استخراج سنگ آهن معدن، باطله سنگی و خاک معدن گل گهر سیرجان
• پروژه استخراج سنگ آهن معدن، باطله سنگی و خاک برداری معدن گهر زمین سیرجان
• پروژه باطله برداری از حوضچه شرقی گل گهر
• پروژه استخراج سنگ آهن معدن، باطله سنگی و خاک برداری معدن شماره2 گل گهر سیرجان
• استخراج سنگ آهن و باطله از معدن سنگ آهن زاغیا
• پروژه عملیات انتقال لوله از سد تنگوئه به معدن گل گهر در سطح شهر سیرجان
• پروژه احداث پل باسفهرجان- سیرجان
• پروژه فاضلاب شهری سیرجان
• پروژه عملیات ساخت جایگاه سوخت ماشین آلات معدنی
• پروژه احداث محور ارزوئیه- فاریاب
• پروژه احداث یک دستگاه پل زیر گذر در منطقه حسین آباد سیرجان
• پروژه تکمیلی محورهای شریک آباد – رستم آباد و…

ورود به سایت

گهرزمین

دفتر مرکزی : تهران - بلوار آفریقا - بلوار آرش غربی - شماره 12 
کدپستی:1917744531
تلفن:57623-021
فکس:88664033-021
کارخانه : سیرجان - کیلومتر 50 جاده شیراز 
صندوق پستی:571-78185 
تلفن:41526000-034
فکس:41526999-034

خبرنامه (رونوشت)

برای اطلاع از آخرین خبرها و بروز رسانی ها
آدرس ایمیل خود را در خبرنامه ی سایت ثبت نمایید .